Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Úklidové služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Španělsko-Madrid: Úklidové služby

  • Zveřejněno
    27/03/2019
  • Lhůta
    10/04/2019
  • Otevírání nabídek
    25/04/2019
  • Udělení zakázky
    27/08/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Consejo de Administración del Patrimonio Nacional
Místo plnění
NUTS code: ES300 Madrid
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90910000 Úklidové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
280,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
247,783.16 EUR
Číslo nabídky
2019/ASG0001
Popis

Limpieza de las dependencias del Complejo de la Zarzuela.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Consejo de Administración del Patrimonio Nacional
Národní registrační číslo: S2801002C
Poštovní adresa: C/ Bailén
Obec: Madrid
Kód NUTS: ES300
PSČ: 28071
Země: ESP
Kontaktní osoba: Consejo de Administración del Patrimonio Nacional
Hlavní adresa: http://www.patrimonionacional.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/04/2019 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
280,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
247,783.16 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Garbialdi, S. A.
Poštovní adresa: Polígono Trápaga Elguero, nave 6A
Obec: Trápaga
PSČ: 48510
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.