Publications Office of the EU
Polsko-Bydgoszcz: Opravy a modernizace budov - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Bydgoszcz: Opravy a modernizace budov

  • Udělení zakázky
    08/09/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Miasto Bydgoszcz
Místo plnění
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45453000 Opravy a modernizace budov
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,120,449.54
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,884,677.18 PLN
Číslo nabídky
WZP.271.36.2017.E
Popis

Wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji, remoncie oraz przebudowie wewnętrznych instalacji budynku Zespołu Szkół nr 15 przy ul. Czerkaskiej 8 w Bydgoszczy.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Not specified
Odhadovaná hodnota
2,120,449.54
Konečná hodnota zakázky
4,884,677.18 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Kontbud Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Smoleńska 17a
Obec: Bydgoszcz
PSČ: 85-833
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.