Publications Office of the EU
Polsko-Krakov: Stolní počítač - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Krakov: Stolní počítač

  • Zveřejněno
    06/02/2018
  • Lhůta
    15/03/2018
  • Otevírání nabídek
    15/03/2018
  • Udělení zakázky
    11/05/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Místo plnění
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30213300 Stolní počítač
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
200,000.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
151,584,462.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
KA-2/007/2018
Popis

Zadanie częściowe nr 1: Komputer stacjonarny - 100 szt.
Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa 100 szt. komputerów biurowych do Magazynu Głównego Politechniki Krakowskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
Warunki realizacji zamówienia, zostały zawarte również w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.
Zadanie częściowe nr 2: Monitor 24" - 100 szt.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 100 szt. monitorów 24" do Magazynu Głównego Politechniki Krakowskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
Warunki realizacji zamówienia, zostały zawarte również w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Poštovní adresa: ul. Warszawska 24, budynek W-9 (10-24), pokój nr 110
Obec: Kraków
Kód NUTS: PL213
PSČ: 31-155
Země: POL
Kontaktní osoba: Maria Błażej
Hlavní adresa: www.pk.edu.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/03/2018 11:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.