Publications Office of the EU
„Dodávky různých léčivých přípravků, potravin pro zvláštní lékařské účely, zdravotnických prostředků používaných v parenterální a enterální výživě spolu s pronájmem míchačky stříkaček pro Copernicus PL Sp. z o.o.“ - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

„Dodávky různých léčivých přípravků, potravin pro zvláštní lékařské účely, zdravotnických prostředků používaných v parenterální a enterální výživě spolu s pronájmem míchačky stříkaček pro Copernicus PL Sp. z o.o.“

  • Zveřejněno
    07/08/2026
  • Dnes
    05/09/2026
  • Lhůta
    15/09/2026
  • Otevírání nabídek
    15/09/2026
Stav
Zveřejněno
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33690000 Různé léčivé přípravky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
36
Číslo nabídky
D10.251.65.P.2026
Popis

1. Předmětem smlouvy je dodávka různých léčivých přípravků, potravin pro zvláštní lékařské účely, zdravotnických prostředků používaných v parenterální a enterální výživě spolu s pronájmem míchačky injekčních stříkaček pro potřeby společnosti Copernicus Entity Medicinal Sp. z o.o. v Gdaňsku. 2. Předmětem zakázky je 36 částí. 3. Podrobný popis předmětu zakázky s upřesněním požadavků objednatele a odhadovaných množství je uveden v příloze 1 SWZ – Sortiment a cenový formulář. Vyplněním položek uvedených v příloze 1 FTZ dodavatel potvrzuje splnění požadavků stanovených veřejným zadavatelem. 4. Rozsah a způsob plnění předmětu zakázky určují návrhy smluv, a to: a. Příloha č. 3A návrhu smlouvy FTZ (prodej, realizace 50%) pro položky č. 1-3, 5-35, b. Příloha č. 3B návrhu smlouvy FTZ (prodej s pronájmem programového vybavení, real. 50 %) v rozsahu části č. 4, c. příloha č. 3C návrhu smlouvy FTZ (prodej s pronájmem zařízení) v rozsahu části č. 36. 5. Nabízené položky objednávky musí být povoleny k prodeji a použití v souladu s platnými právními předpisy. 6. Předmět smlouvy musí být v souladu se zákonem o zdravotnických prostředcích ze dne 7. dubna 2022 (Sbírka zákonů 2022, položka 974 v platném znění) – připadá-li v úvahu. 7. Předmět smlouvy musí být v souladu s farmaceutickým zákonem ze dne 6. září 2001 (Sbírka zákonů č. Sbírka zákonů 2022, bod 2301 v platném znění) – připadá-li v úvahu. 8. Ve formuláři Sortiment – cena uveďte, zda je daný léčivý přípravek/zdravotnický prostředek hrazen v souladu se zákonem ze dne 12. května 2011 o úhradě léčivých přípravků, potravin určených pro zvláštní výživu a zdravotnických prostředků (Sbírka zákonů č. Sbírka zákonů 2020, bod 357 ve znění pozdějších předpisů), případně v den podání nabídek. 9. V případě sortimentu definovaného obchodními názvy umožňuje objednávající strana podání nabídek na rovnocenný sortiment ve všech ohledech, tj. složení, hmotnost, rozsah, spektrum a doba trvání provozu, forma, funkce atd., za předpokladu, že zaručují plnění předmětu smlouvy v souladu s předpoklady stanovenými v této ZVO. V případě rovnocenného sortimentu musí dodavatel uvést svůj obchodní název, katalogové číslo a název výrobce. Dodavatel musí prokázat rovnocennost nabízeného řešení nebo rovnocenných řešení. 10. Ve všech ustanoveních zóny volného obchodu a jejích příloh, v nichž veřejný zadavatel odkazuje na normy, schválení, technické specifikace nebo referenční systémy nebo uvádí ochranné známky, parametry nebo zdroje původu (názvy výrobců nebo zařízení) v souladu s čl. 5 a čl. 101 odst. 4 zákona PPL, zaměstnavatel umožňuje rovnocenná řešení. 11. Veřejný zadavatel si nevyhrazuje možnost požádat o zakázku pouze dodavatele uvedené v článku 94 zákona o zadávání veřejných zakázek. 12. Veřejný zadavatel neukládá požadavky uvedené v článku 96 zákona o zadávání veřejných zakázek. 13. V souvislosti s plněním smlouvy objednatel nestanoví povinnost osobního plnění klíčových úkolů smlouvy. 14. Podmínkou účasti v zadávacím řízení je složení jistoty v přiměřené výši. Podrobnosti, včetně výše jistoty pro celkové a částečné nabídky, jsou popsány v § XVI SWZ. 15. Veřejný zadavatel nepožaduje, aby byly dotyčné doklady předloženy spolu s nabídkou. 16. Před výběrem nejvýhodnější nabídky požádá objednávající strana dodavatele, jehož nabídka byla hodnocena nejlépe, aby ji předložil ve stanovené lhůtě, která nesmí být kratší než 10 dnů, platné ke dni předložení subjektivních důkazních prostředků popsaných v § X sec. 1 SWZ. 17. Veřejný zadavatel informuje, že nejprve posoudí a vyhodnotí nabídky a poté kvalitativně klasifikuje dodavatele, jehož nabídka má nejvyšší hodnocení, pokud jde o neexistenci důvodů pro vyloučení a splnění podmínek pro účast v řízení. 18. Lhůta pro plnění smlouvy: • pro části 1–11, 13–25, 28–36: Doba realizace objednávky je 24 měsíců ode dne podpisu smlouvy. Maximální přípustná doba pro jednu dodávku je 3 pracovní dny ode dne obdržení objednávky; • pro část č. 12: Doba realizace objednávky je 24 měsíců ode dne podpisu smlouvy. • pro části č. 26, 27: Doba realizace objednávky je 24 měsíců ode dne podpisu smlouvy. Maximální přípustná doba pro jednu dodávku je až 3 týdny od data obdržení objednávky. Dodávky budou prováděny postupně, v počtu a sortimentu, v souladu s dílčími objednávkami objednatele. Dodací lhůta je jedním z kritérií pro hodnocení nabídek pro části č. 1-11, 13-36.

Metoda podání
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/copernicus/aukcje
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://platformazakupowa.pl/copernicus/aukcje
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/09/2026 10:15
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.