Publications Office of the EU
Nizozemsko-Hasselt: Účetní, revizní a peněžní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Hasselt: Účetní, revizní a peněžní služby

  • Zveřejněno
    11/10/2022
  • Lhůta
    15/11/2022
  • Otevírání nabídek
    15/11/2022
  • Udělení zakázky
    22/12/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Gemeente Zwartewaterland
Místo plnění
NUTS code: NL21 Overijssel
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL21 Overijssel
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79200000 Účetní, revizní a peněžní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
51,250.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

De gemeente Zwartewaterland wenst een overeenkomst af te sluiten met één dienstverlener voor het uitvoeren van de Verbijzonderde Interne Controle.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Gemeente Zwartewaterland
Poštovní adresa: Postbus 23
Obec: Hasselt
Kód NUTS: NL21
PSČ: 8060AA
Země: NLD
Kontaktní osoba: Larissa van Unen
Hlavní adresa: https://www.ssc-ons.nl/
Elektronicky:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=342999&B=CTMSOLUTION
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/11/2022 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
51,250.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: E&M Consultants B.V.
Poštovní adresa: Ridderstraat 10
Obec: Hattem
PSČ: 8051EH
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.