Publications Office of the EU
Belgie-Edegem: Výstavba parkovacích garáží - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgie-Edegem: Výstavba parkovacích garáží

  • Zveřejněno
    19/11/2015
  • Lhůta
    16/12/2015
  • Otevírání nabídek
    16/12/2015
  • Udělení zakázky
    08/02/2016
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Universitair Ziekenhuis Antwerpen
Místo plnění
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45213312 Výstavba parkovacích garáží
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,287,261.15 EUR
Číslo nabídky
UZA/AD/15.237
Popis

Bouwen van een parkeergebouw voor personeelsparking P2.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/12/2015 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
4,287,261.15 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Strabag Belgium NV
Poštovní adresa:
Obec:
PSČ:
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.