Publications Office of the EU
Francie-Tours: Rotační odpařováky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Tours: Rotační odpařováky

  • Zveřejněno
    09/10/2018
  • Lhůta
    09/11/2018
  • Otevírání nabídek
    12/11/2018
  • Udělení zakázky
    22/01/2019
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Centre hospitalier régional universitaire de Tours
Místo plnění
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38436200 Rotační odpařováky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
90,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
50,000.00 EUR
Číslo nabídky
2018-DAA-LABO-236
Popis

Fourniture d'un appareil destiné à l'évaporation de solvants et/ou désolvatation, accessoires, consommables et maintenance associés pour le laboratoire de pharmaco-toxicologie du CHRU de Tours.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=397687&orgAcronyme=x7c
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/11/2018 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
90,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
50,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Thermo Electron Led
Poštovní adresa: 10 rue Duguay Trouin
Obec: Saint-Herblain Cedex
PSČ: 44807
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.