Publications Office of the EU
Norsko-Oslo: Výzkum a vývoj a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norsko-Oslo: Výzkum a vývoj a související služby

  • Zveřejněno
    13/03/2014
  • Lhůta
    22/04/2014
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Barne-, likestillings- og inkluderingsdepartementet
Místo plnění
NUTS code: NO081 Oslo
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
73000000 Výzkum a vývoj a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,000,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
13/2521
Popis

According to regulations for government financial oversight "all entities [...] [shall] ensure that evaluations are conducted to obtain information on the efficiency, goal-attainment and results in all or part of the entity's responsibilities and activities. Evaluations shall illuminate the appropriateness of such considerations as ownership, organization and means [...]. The frequency and scope of the evaluations shall be determined by the nature of the entity, risk and materiality." The Office of the Auditor General of Norway (OAG) has on several occasions pointed out that the processing time is too long in the county committees. Since its founding in 1993, the County Child Welfare and Social Affairs Committees have not been evaluated in accordance with these criteria.
On the basis of this, BLD wants to evaluate the county committees' use of resources, organization and quality. There has been a sharp increase in the number of cases, in parallel with a growing backlog (the number of untreated cases). The evaluation shall include clarification of how the requirements of efficiency and quality can be better attained.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,000,000.00 NOK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.