Publications Office of the EU
Postupné dodávky ovoce a zeleniny do škol a vzdělávacích institucí poskytujících kolektivní výživu dětem v okrese Ursynów hlavního města Varšavy. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Postupné dodávky ovoce a zeleniny do škol a vzdělávacích institucí poskytujících kolektivní výživu dětem v okrese Ursynów hlavního města Varšavy.

  • Zveřejněno
    29/10/2025
  • Lhůta
    28/11/2025
  • Otevírání nabídek
    28/11/2025
  • Udělení zakázky
    14/01/2026
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ursynów m.st. Warszawy
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
03221000 Zelenina
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,890,179.30 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,897,422.80 PLN
Číslo nabídky
DBFO-XII-DAZ.4660.14.2025
Popis

1. Předmětem smlouvy jsou po sobě jdoucí dodávky zeleniny a ovoce pro školy a vzdělávací instituce zajišťující kolektivní výživu dětí v okrese Ursynów hlavního města Varšavy, které odpovídají kvalitativně podrobným (průmyslovým) obchodním normám a obecné obchodní normě specifikované v platných právních předpisech. 2. Podrobný popis předmětu zakázky je uveden v Cenovém formuláři, který je přílohou 3 FTZ. 3. Objednatel požaduje, aby plnění předmětu smlouvy bylo následující: 1) z místa skladování/skladování produktů, které jsou předmětem smlouvy, s aktuálním rozhodnutím vydaným příslušným orgánem Státní hygienické inspekce o schválení zařízení/skladu podléhajícího úřední kontrole ze strany orgánů Státní hygienické inspekce v rozsahu: je-li zhotovitel producentem, výroba, skladování, balení a uvádění zemědělsko-potravinářských produktů na trh nebo b) není-li zhotovitel producentem, skladování, balení a uvádění zemědělsko-potravinářských produktů na trh; 2) použití alespoň 3 (slovy: dopravní prostředky splňující hygienické požadavky podle zákona o bezpečnosti potravin a výživy, doložené aktuálními rozhodnutími nebo osvědčeními nebo stanovisky vydanými příslušným orgánem Státní hygienické inspekce, pokud jde o soulad dopravních prostředků s požadavky nezbytnými k zajištění hygieny při obchodu s potravinářskými výrobky, pokud jde o přizpůsobení se přepravě potravin; Veřejný zadavatel vyžaduje, aby dotyčné dokumenty obsahovaly informace o registračním čísle dopravního prostředku, k němuž se vztahují. 4. Zadavatel požaduje, aby dodavatel poskytl záruku za jakost dodaného předmětu smlouvy. Prostřednictvím „záruky za jakost“ se uznává, že trvanlivost výrobků dodaných do prostor zákazníka bude alespoň: 1) Pro ovoce a zeleninu - 5 dní od data každé dodávky 2) Pro sezónní ovoce - 2 dny od data každé dodávky. 5. Zelenina a ovoce by měly být: a) zdravé (bez známek hniloby a plísně), prosté škůdců a jimi způsobených škod, nezvadlé, čisté, nepoškozené; barva typická pro odrůdu; nepřijatelná cizí chuť, dochuť nebo vůně; jednotné balení, pokud jde o původ, jakost, velikost a pokud možno zralost a vývoj; výrobky by měly být přepravovány v obalech určených k tomuto účelu vyrobených z materiálů určených pro styk s potravinami, nepoškozených, nenamočených, bez stop plísní a cizích pachů. Požadavky na jakost zeleniny a ovoce jsou stanoveny v zákoně o obchodní jakosti zemědělsko-potravinářských produktů ze dne 21. prosince 2000 (Sbírka zákonů 2023, bod 1980). Požadavky na jakost jedlých brambor jsou stanoveny v nařízení ministra zemědělství a rozvoje venkova ze dne 19. října 2003 (Sbírka zákonů 2020, bod 371). 6. Objednatel požaduje, aby dodavatel dodávající objednané výrobky pomáhal při jejich vykládce v místě určeném objednatelem a byl přítomen při kontrole souladu výrobků s objednávkou. 7. Osoby provádějící dodávku musí mít aktuální lékařské osvědčení pro hygienické a epidemiologické účely, které prokáží na žádost objednatele. 8. Dodávky budou realizovány v pracovních dnech. 9. Dodávky pro každého z příjemců budou prováděny až třikrát týdně. 10. Objednávající strana požaduje, aby objednávka byla provedena za podmínek popsaných v návrhu ustanovení smlouvy, které tvoří přílohu č. 12 FTZ.

Metoda podání
Elektronicky:
https://dbfo-ursynow.ezamawiajacy.pl/pn/dbfo-ursynow/demand/243194/notice/public/details
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://dbfo-ursynow.ezamawiajacy.pl/pn/dbfo-ursynow/demand/243194/notice/public/details
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/11/2025 09:15
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: W kryterium cena brutto ocenianym ofertom zastanie przyznane maksymalnie 60 pkt.
Váha (procenta, přesně) : 60
Kritérium:
Typ: quality
Popis: W kryterium termin dostawy (T) ocenianym ofertom zostanie przyznane maksymalnie 30 punktów w następujący sposób: 1) 30 punktów za zaoferowanie trzech dostaw w tygodniu w godzinach od 6:30 do 8:30; 2) 10 punktów za zaoferowanie trzech dostaw w tygodniu w godzinach od 6:30 do 10:30; 3) 0 punktów za zaoferowanie trzech dostaw w tygodniu w godzinach od 6:30 do 15:00; - przy czym niedopuszczalne jest zaoferowanie mniejszej liczby dostaw niż trzy; w tygodniu lub w innych godzinach niż od 6:30 do 15:00 pod rygorem uznania oferty za niezgodną z opisem przedmiotu zamówienia i jej odrzuceniem.
Váha (procenta, přesně) : 30
Kritérium:
Typ: quality
Popis: W kryterium termin wymiany (W) ocenianym ofertom zostanie przyznane maksymalnie 10 punktów w następujący sposób: 1) 10 punktów za zaoferowanie wymiany dostarczonych przez Wykonawcę wadliwych produktów w terminie 3 godzin od zgłoszenia konieczności wymiany; 2) 0 punktów za zaoferowanie wymiany dostarczonych przez Wykonawcę wadliwych produktów w terminie jednego dnia roboczego od zgłoszenia konieczności wymiany, w godzinach wskazanych przez Wykonawcę w kryterium termin dostawy (T); - przy czym niedopuszczalne jest zaoferowanie wymiany dostarczonych przez Wykonawcę wadliwych produktów w terminie dłuższym niż jeden dzień roboczy pod rygorem uznania oferty za niezgodną z opisem przedmiotu zamówienia i jej odrzuceniem.
Váha (procenta, přesně) : 10
Odhadovaná hodnota
2,890,179.30 PLN
Konečná hodnota zakázky
2,897,422.80 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE MARCIN SELIGA
Poštovní adresa:
Obec: Promna
PSČ: 26-803
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.