Publications Office of the EU
Polsko-Jastrzębie-Zdrój: Různé technické služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Jastrzębie-Zdrój: Různé technické služby

  • Zveřejněno
    30/04/2013
  • Lhůta
    06/06/2013
  • Otevírání nabídek
    06/06/2013
  • Udělení zakázky
    02/08/2013
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: PL225 Bielski
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71330000 Různé technické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
23,725,263.85 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
21,466,603.80 PLN
Číslo nabídky
23/ZZ/13.
Popis

Obsługa budowy obiektu budowlano - ziemnego do rzędnej +320 m n.p.m. wraz z kompleksową eksploatacją stacji przeładunkowych mas skalnych, kruszywa, odpadów wydobywczych z wagonów kolejowych dla JSW S.A. KWK „Pniówek”.
Termin wykonania zamówienia: (36 miesięcy):
1. Rozpoczęcie: 01.01.2014 r.
2. Zakończenie: 31.12.2016 r.
W sytuacji przedłużenia się procedury przetargowej poza wskazany termin rozpoczęcia wykonywania zamówienia, tj. 01.01.2014 r., 36-ścio miesięczny termin wykonywania zamówienia rozpocznie się w dniu udzielenia zamówienia (zawarcia umowy).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/06/2013 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
23,725,263.85 PLN
Konečná hodnota zakázky
21,466,603.80 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Spółka Cywilna „Ryś” Robert Ryś, Jerzy Ryś
Poštovní adresa: ul. Wyzwolenia 105 B
Obec: Jastrzębie-Zdrój
PSČ: 44-337
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.