Publications Office of the EU
ITT 24/2026 - Vícecitátový Ref CA17968 - PEACEPLUS PP1004 - St Bronaghs Rostrevor GAC Interní Externí Ugrade Works - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

ITT 24/2026 - Vícecitátový Ref CA17968 - PEACEPLUS PP1004 - St Bronaghs Rostrevor GAC Interní Externí Ugrade Works

  • Oznámení výsledků
    05/06/2026
  • Odhad zveřejnění
    02/07/2026
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Oznámení výsledků
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Newry Mourne and Down District Council
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: IE041 Border
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45200000 Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
108,048.23 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
ITT 24/2026
Popis

REF NABÍDKOVÉHO ŘÍZENÍ: ITT 24/2026 Multiquote Ref CA17968 PP2004 – St Bronaghs Rostrevor GAC – Internal + External Upgrade Works Příslušné smluvní společnosti se vyzývají, aby podaly nabídku na dodávku projektu PEACEPLUS – PP2004 – St Bronaghs Rostrevor GAC – Internal + External Upgrade Works: Kombinace inženýrských a stavebních činností v různých oblastech stávajícího provozního komunitního zařízení. Práce se budou týkat obecných stavebních prací – Stavební inženýrství – 45200000-9, 45210000-2, Práce v obsazených prostorách – 45211000-9, Renovace nad 15K – 45453100-8, Terénní úpravy – 45112700-2 po dobu 4 týdnů a budou zahájeny nejdříve v srpnu 2026. Odhadované náklady na projekt činí 93 640 GBP bez DPH. Pro přístup k této příležitosti se přihlaste na https://suppliers.multiquote.com a prohlédněte si tuto příležitost. Pokud nejste zaregistrováni u společnosti MultiQuote, navštivte stránku https://suppliers.multiquote.com, vyplňte registrační formulář na přihlašovací stránce a ve své registraci uveďte název a odkaz na oznámení. Podepsáno: Marie Wardová Výkonná ředitelka Všechna relevantní podání, která mají být doručena dne 2. července 2026 do 12:00 hodin Projekt podporovaný programem PEACEPLUS, který řídí Orgán pro zvláštní programy EU (SEUPB).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
ORG-0001
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
108,048.23 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.