Publications Office of the EU
F-Paříž: Káva, čaj a příbuzné produkty - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Paříž: Káva, čaj a příbuzné produkty

  • Udělení zakázky
    25/08/2012
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Groupe hospitalier Hupnvs
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15860000 Káva, čaj a příbuzné produkty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
133,917.60
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2012005058
Popis

Mise à disposition de chariots de petits-déjeuners et fourniture de gobelets pré-dosés pour l'hôpital Beaujon.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
133,917.60
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: APS
Poštovní adresa: ZA La Pecadiere
Obec: Monfort-le-Gesnois
PSČ: 72450
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.