Publications Office of the EU
Španělsko-Laudio-Llodio: Stavební úklid - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Laudio-Llodio: Stavební úklid

  • Zveřejněno
    18/08/2020
  • Lhůta
    26/10/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Ayuntamiento de Llodio
Místo plnění
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90911200 Stavební úklid
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,879,030.60 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
OS-111/20
Popis

Servicio de limpieza de centros deportivos, edificios e instalaciones municipales.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ayuntamiento de Llodio
Národní registrační číslo: P0103800I
Poštovní adresa: Herriko plaza, z/g
Obec: Laudio-Llodio (Araba-Álava)
Kód NUTS: ES211
PSČ: 01400
Země: ESP
Hlavní adresa: http://www.laudio.eus
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,879,030.60 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.