Publications Office of the EU
Bulharsko-Lovech: Stavební úklid - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Lovech: Stavební úklid

  • Zveřejněno
    11/06/2020
  • Lhůta
    15/07/2020
  • Otevírání nabídek
    16/07/2020
  • Udělení zakázky
    26/11/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Управителят на НОИ чрез директора на Териториално поделение на НОИ — Ловеч
Místo plnění
NUTS code: BG315 Ловеч
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG315 Ловеч
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90911200 Stavební úklid
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
18,800.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
17,592.00 BGN
Číslo nabídky
10-2020-1015-10-20
Popis

Поръчката включва в обхвата си услуги по комплексното почистване и хигиенизиране на работни, архивни и сервизни помещения и на помещенията за отдих в сградата на Обединен осигурителен архив — гр. Тетевен и офис ИРМ — Тетевен със собствен персонал, машини, почистващи препарати, материали и консумативи при спазване условията, изискванията, обема и периодичността на извършваната услуга, посочени в техническите спецификации от документацията на обществената поръчка.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Управителят на НОИ чрез директора на Териториално поделение на НОИ — Ловеч
Národní registrační číslo: 1210825210115
Poštovní adresa: бул. „България“ № 44
Obec: Ловеч
Kód NUTS: BG315
PSČ: 5500
Země: BGR
Kontaktní osoba: Димитричка Цветкова — началник на отдел „Административен“
Hlavní adresa: www.noi.bg
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/07/2020 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
18,800.00 BGN
Konečná hodnota zakázky
17,592.00 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: „Райт Клийнинг“ ООД
Poštovní adresa: с. Волуяк, местност Гарата, ул. „Детелина“ № 27
Obec: София
PSČ: 1346
Země: BGR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.