Publications Office of the EU
Prestations d'externalisation du traitement des appels téléphoniques et prestations associées de l'Urssaf Ile de France - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prestations d'externalisation du traitement des appels téléphoniques et prestations associées de l'Urssaf Ile de France

  • Zveřejněno
    26/06/2024
  • Lhůta
    05/07/2024
  • Udělení zakázky
    28/10/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
URSSAF ILE DE FRANCE
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79512000 Call centra
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
6,000,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2024/04
Popis

La consultation a pour objet la prestation d'externalisation pour assurer la prise en charge d'une partie des appels entrants de l'Urssaf Ile de France, permettant d'apporter un 1er niveau de réponse aux usagers, selon les besoins définis dans le cahier des clauses techniques particulières (CCTP). Les prestations objet du marché se répartissent en : Formation des conseillers. Prise en charge d'une partie des réponses de niveau 1 quant aux appels téléphoniques entrants ; Prise en charge d'appels sortants ; Réversibilité.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2024_-KOgSazTPp&v=1&selected=0
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2024_-KOgSazTPp&v=1&selected=0
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Ce critère correspond à la valeur technique de l'offre
Váha (procenta, přesně) : 60
Kritérium:
Typ: price
Popis: Ce critère sera jugé sur la base du Devis quantitatif estimatif
Váha (procenta, přesně) : 30
Kritérium:
Typ: quality
Popis: ce critère correspond au critère responsabilité sociale et environnementale de l'offre
Váha (procenta, přesně) : 10
Odhadovaná hodnota
6,000,000.00
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: ARMATIS
Poštovní adresa:
Obec: BOULOGNE-BILLANCOURT
PSČ: 92100
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.