Publications Office of the EU
Polsko-Prudnik: Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Polsko-Prudnik: Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby

  • Zveřejněno
    24/05/2016
  • Lhůta
    28/06/2016
  • Otevírání nabídek
    28/06/2016
  • Udělení zakázky
    04/07/2016
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gmina Prudnik
Místo plnění
NUTS code: PL52 Opolskie
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL52 Opolskie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90000000 Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,170,000.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
780,000.00 PLN
Číslo nabídky
ZP-I.271.10.2016
Popis

Przedmiotem zamówienia jest odbieranie, zbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych
powstałych na nieruchomościach zamieszkałych i niezamieszkałych, na których powstają odpady
komunalne, wraz z wyposażeniem nieruchomości zamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, w
pojemniki/kontenery oraz dostarczeniem worków przeznaczonych do zbierania odpadów komunalnych,
na terenie Gminy Prudnik.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie również do prowadzenie doczyszczania odpadów opakowaniowych zebranych w sposób selektywny na instalacji do doczyszczania wysegregowanych odpadów komunalnych.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/06/2016 12:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,170,000.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
780,000.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Zakład Usług Komunalnych Jednoosobowa Spółka Gminy z o.o.
Poštovní adresa: ul. Przemysłowa 1
Obec: Prudnik
PSČ: 48-200
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.