Publications Office of the EU
ACQUISITION D'UN CENTRE D'USINAGE - FRAISAGE À COMMANDE NUMÉRIQUE COMPACT POUR MATÉRIAUX RIGIDES - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ACQUISITION D'UN CENTRE D'USINAGE - FRAISAGE À COMMANDE NUMÉRIQUE COMPACT POUR MATÉRIAUX RIGIDES

  • Zveřejněno
    16/05/2025
  • Lhůta
    16/06/2025
  • Udělení zakázky
    26/06/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
INRAE - Centre GRAND EST NANCY
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42612000 Obráběcí centra
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
50,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
51,440.00 EUR
Číslo nabídky
2025-C12-004
Popis

Acquisition d'un centre d'usinage - fraisage à Commande Numérique compact pour matériaux rigides dans le cadre du plateau de préparation d'échantillons de la plateforme SILVATECH. L'acquisition comprend les fournitures, la livraison, l'installation et la formation aux utilisateurs

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2769448&orgAcronyme=s2d
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2769448&orgAcronyme=s2d
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Valeur technique de l'équipement (sous-critères décrits au règlement de consultation)
Váha (procenta, přesně) : 40
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Critère environnemental (sous-critères au règlement de consultation)
Váha (procenta, přesně) : 10
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Délai de livraison
Váha (procenta, přesně) : 10
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Qualité du SAV
Váha (procenta, přesně) : 10
Kritérium:
Typ: price
Popis: Prix à l'acte d'engagement
Váha (procenta, přesně) : 30
Odhadovaná hodnota
50,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
51,440.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: REALMECA CNC SAS
Poštovní adresa:
Obec: Clermont-en-Argonne
PSČ: 55120
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.