Publications Office of the EU
Slovensko-Banská Bystrica: Stravenky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovensko-Banská Bystrica: Stravenky

  • Zveřejněno
    04/07/2017
  • Udělení zakázky
    11/09/2017
  • Lhůta
    15/10/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Krajská prokuratúra
Místo plnění
NUTS code: SK Slovensko
Sídlo kupujícího
NUTS code: SK Slovensko
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30199770 Stravenky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
378,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
443,620.00 EUR
Číslo nabídky
2 Spr 81/17/6600
Popis

Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom stravných poukážok, stravné lístky, stravné poukážky, dodanie stravných lístkov, zabezpečenie stravovania.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Krajská prokuratúra
Národní registrační číslo: 00166456
Poštovní adresa: Partizánska cesta 1
Obec: Banská Bystrica
Kód NUTS: SK
PSČ: 975 62
Země: SVK
Kontaktní osoba: Ing. Kristína Mlynárčiková
Hlavní adresa: http://www.genpro.gov.sk
Elektronicky:
http://www.genpro.gov.sk
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
378,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
443,620.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Vaša Slovensko, s.r.o.
Poštovní adresa: Račianske mýto 1/B
Obec: Bratislava
PSČ: 831 02
Země: SVK
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.