Publications Office of the EU
Polsko-Łubianka: Poskytování úvěrů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Łubianka: Poskytování úvěrů

  • Zveřejněno
    13/09/2018
  • Lhůta
    23/10/2018
  • Otevírání nabídek
    23/10/2018
  • Udělení zakázky
    26/11/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gmina Łubianka
Místo plnění
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66113000 Poskytování úvěrů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,038,208.53 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,692,560.01 PLN
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

3.1. Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia kredytu w wysokości 3 065 205,00 PLN.
3.2. Kredyt wraz z odsetkami spłacony będzie do 31.12.2038 r.
3.3. Spłaty kredytu dokonywane będą w 240 nierównych ratach miesięcznych, płatne do ostatniego każdego miesiąca, począwszy od dnia 31.1.2019 r. Jeżeli data spłaty przypada na dzień wolny od pracy za termin spłaty uznaje się następny dzień roboczy następujący po dniu wolnym od pracy.
3.4. Spłaty odsetek dokonywane będą w ratach miesięcznych, płatne do ostatniego każdego miesiąca począwszy od miesiąca, w którym uruchomiony zostanie kredyt. Jeżeli data spłaty przypada na dzień wolny od pracy za termin spłaty uznaje się następny dzień roboczy następujący po dniu wolnym od pracy.
Ciąg dalszy w SIWZ

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Gmina Łubianka
Poštovní adresa: al. Jana Pawła II 8
Obec: Łubianka
Kód NUTS: PL613
PSČ: 87-152
Země: POL
Kontaktní osoba: Magdalena Syrocka
Hlavní adresa: www.lubianka.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/10/2018 10:05
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,038,208.53 PLN
Konečná hodnota zakázky
1,692,560.01 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
Poštovní adresa:
Obec: Warszawa
PSČ: 02-515
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.