Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Bristol: Detekční zařízení pro miny - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Spojené království/Velká Británie-Bristol: Detekční zařízení pro miny

  • Udělení zakázky
    19/02/2016
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ministry of Defence, Land Equipment, Protected Mobility Vehicle Programme
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKK11 Bristol, City of
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
31642200 Detekční zařízení pro miny
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,000,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,000,000.00 GBP
Číslo nabídky
PMVP/00010
Popis

Provision of Post Design Services Support to TALON.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Not specified
Odhadovaná hodnota
4,000,000.00
Konečná hodnota zakázky
4,000,000.00 GBP
Přidělení zakázky
Úřední název: QinetiQ Ltd
Poštovní adresa: Bldg A5, Room 2067, Cody Technology Park, Ively Road
Obec: Farnborough
PSČ: GU14 0LX
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.