Publications Office of the EU
Francie-Poitiers: Územní plánování a architektura krajiny - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Poitiers: Územní plánování a architektura krajiny

  • Zveřejněno
    05/11/2016
  • Lhůta
    02/12/2016
  • Zrušeno
    07/12/2016
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Société d'équipement du Poitou
Místo plnění
NUTS code: FRI34 Vienne
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRI34 Vienne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71400000 Územní plánování a architektura krajiny
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
2016/S 236-430133
Popis

Marché de maîtrise d'œuvre VRD dans le cadre des travaux de finitions de la phase 1, de création de la voie interne de l'ilot B2 et de l'aménagement de la phase 2 de la ZAC des Magnals à Mignaloux-Beauvoir (86).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Société d'équipement du Poitou
Poštovní adresa: BP 40456
Obec: Poitiers
Kód NUTS: FR534
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.sep@sep86.fr
Elektronicky:
http://www.pro-marchespublics.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/12/2016 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.