Publications Office of the EU
Nabava električnih autobusa - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nabava električnih autobusa

  • Zveřejněno
    21/10/2025
  • Lhůta
    06/11/2025
  • Otevírání nabídek
    06/11/2025
  • Udělení zakázky
    26/02/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
LIBURNIJA d.o.o.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: HR033 Zadarska županija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34144910 Elektrické autobusy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
EVV-2/2025
Popis

Nabava električnih autobusa

Metoda podání
Elektronicky:
https://eojn.hr/tender-eo/55456
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://eojn.hr/tender-eo/55456
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/11/2025 11:00
Způsob zadání zakázky
Cijena ponude
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: NOVATEC d. o. o.
Poštovní adresa:
Obec: Labin
PSČ: 52220
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.