Publications Office of the EU
Německo-Darmstadt: Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Darmstadt: Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky

  • Zveřejněno
    12/04/2022
  • Lhůta
    11/05/2022
  • Zrušeno
    08/07/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Zentrale Auftragsvergabestelle des Landkreises Darmstadt-Dieburg für den FB Schulservice
Místo plnění
NUTS code: DE716 Darmstadt-Dieburg
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55520000 Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,867,726.40 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
920,751.39 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
01-2022 610.1
Popis

Herstellung, Anlieferung und Administrationsdienstleistungen von insgesamt 311.242 Portionen Mittagsverpflegung an 7 Schulen in Erzhausen, Griesheim, Alsbach-Hähnlein und Messel. Zusätzliche Personaldienstleistungen zur Essensausgabe.
Von einer schriftlichen Anforderung der Unterlagen ist abzusehen.
Diese werden ausschließlich digital und kostenlos über www.subreport.de/E13922213 zur Verfügung gestellt! ACHTUNG! Wir empfehlen, die Vergabeunterlagen erst nach einer Registrierung herunter zu laden. Wenn die Vergabeunterlagen ohne Registrierung heruntergeladen werden, erfolgt keine automatische Information über Änderungen oder Bieteranfragen. Die Informationseinholung über Änderungen liegt dann in der alleinigen Verantwortung des jeweiligen Bieters!
Angebote oder Teilnahmeanträge sind einzureichen über die Funktion „Teilnahmeantrag/Angebot abgeben“ elektronisch via: www.subreport.de
Alle weiteren Informationen erhalten Sie unter: http://www.ladadi.de/ausschreibungen

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Zentrale Auftragsvergabestelle des Landkreises Darmstadt-Dieburg für den FB Schulservice
Poštovní adresa: Jägertorstraße 207
Obec: Darmstadt
Kód NUTS: DE711
PSČ: 64289
Země: DEU
Kontaktní osoba: Zentrale Auftragsvergabestelle
Hlavní adresa: http://www.ladadi.de
Elektronicky:
www.subreport.de/E13922213
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/05/2022 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.