Publications Office of the EU
APP.38/2024 – Elektronické otevřené řízení Evropské nabídkové řízení na zadání dodávky s instalací pevného sadebního zařízení v Orthofloricultural Experimental Centre „Po di Tramontana“ ve Veneto Agricoltura v obci Rosolina (RO). CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

APP.38/2024 – Elektronické otevřené řízení Evropské nabídkové řízení na zadání dodávky s instalací pevného sadebního zařízení v Orthofloricultural Experimental Centre „Po di Tramontana“ ve Veneto Agricoltura v obci Rosolina (RO). CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005

  • Udělení zakázky
    03/05/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
AGENZIA VENETA PER L'INNOVAZIONE DEL SETTORE PRIMARIO - VENETO AGRICOLTURA
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITH36 Padova
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44211500 Skleníky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
266,624.40 EUR
Číslo nabídky
APP. 38/2023
Popis

Evropské otevřené elektronické nabídkové řízení na zadání dodávky s instalací pevného sadebního zařízení v Orthofloricultural Experimental Centre „Po di Tramontana“ v Benátsku Agricoltura v obci Rosolina (RO). CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Prezzo
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
266,624.40 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: IDROTERM SERRE SRL
Poštovní adresa:
Obec: PORTO MANTOVANO
PSČ: 46047
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.