Publications Office of the EU
Lucembursko-Lucemburk: EIB - Poradenská podpora oddělení pro poradenskou podporu projektů EIB při poskytování technické pomoci Národní agentuře pro zadávání veřejných zakázek v Rumunsku (ANAP) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lucembursko-Lucemburk: EIB - Poradenská podpora oddělení pro poradenskou podporu projektů EIB při poskytování technické pomoci Národní agentuře pro zadávání veřejných zakázek v Rumunsku (ANAP)

  • Zveřejněno
    27/12/2019
  • Lhůta
    10/02/2020
  • Otevírání nabídek
    16/02/2020
  • Udělení zakázky
    26/05/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Evropská investiční banka
Místo plnění
NUTS code: RO România
Sídlo kupujícího
NUTS code: LU0 Luxembourg
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79400000 Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,372,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
861,350.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
6
Číslo nabídky
AA-010317
Popis

Účelem úkolu je poskytnout poradenské služby a celkovou podporu projektového řízení Národní agentuře pro zadávání veřejných zakázek (ANAP) a také orgánům činným v oblasti veřejných zakázek na místní úrovni při provádění účinnějších kontrol „ex-ante“. Úkol je rozdělen do 6 položek:
Položka č. 1: Zajištění celkového řízení projektu
Položka č. 2: Podpora kontrol veřejných zakázek pro stavební práce
Položka č. 3: Podpora kontrol veřejných zakázek pro duševní služby
Položka č. 4: Podpora kontrol veřejných zakázek pro IT&C vybavení a/nebo software
Položka č. 5: Podpora při zakládání místních orgánů činných v oblasti veřejných zakázek (CPB)
Položka č. 6: Pomoc týmu EIB pro poradenskou podporu projektů při projektovém řízení.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Den Europæiske Investeringsbank
Poštovní adresa: 98-100 boulevard Konrad Adenauer
Obec: Luxembourg
Kód NUTS: LU0
PSČ: 2950
Země: LUX
Hlavní adresa: http://www.eib.org/en/about/procurement/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/02/2020 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.