Publications Office of the EU
Německo-Esslingen am Neckar: Stavební úklid - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Esslingen am Neckar: Stavební úklid

  • Zveřejněno
    28/04/2023
  • Lhůta
    14/06/2023
  • Otevírání nabídek
    14/06/2023
  • Udělení zakázky
    03/07/2023
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Stadt Esslingen am Neckar, Städtische Gebäude Esslingen, Baurechtsamt, Vergabestelle
Místo plnění
NUTS code: DE113 Esslingen
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE113 Esslingen
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90911200 Stavební úklid
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
0.04 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
D-SGE-2023-001-1406
Popis

Unterhalts-, Grund- und Glasreinigungsarbeiten

Metoda podání
Elektronicky:
www.Vergabe24.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/06/2023 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.