Publications Office of the EU
Polsko-Ruda Śląska: Technické projektování - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Ruda Śląska: Technické projektování

  • Zveřejněno
    06/11/2013
  • Lhůta
    16/12/2013
  • Otevírání nabídek
    16/12/2013
  • Udělení zakázky
    14/01/2014
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Miasto Ruda Śląska
Místo plnění
NUTS code: PL22A Katowicki
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71320000 Technické projektování
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
411,180.80 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
484,005.00 PLN
Číslo nabídky
AP.271.146.2013
Popis

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Opracowanie dokumentacji projektowej:
a) projektu budowlanego i wykonawczego Budowy Odcinka Trasy N-S (odcinek od DTŚ do ul. Magazynowej)w Rudzie Śląskiej wraz ze wszystkimi załącznikami – opiniami, uzgodnieniami, raportami, decyzjami,porozumieniami i pozwoleniami oraz informacją dotyczącą bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Projekt budowlano-wykonawczy powinien być opracowany tak, aby umożliwiał otrzymanie Decyzji zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę lub Decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej;
b) dokumentacji w celu przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane;
c) uzyskanie Decyzji zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę lub Decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej i przekazanie jej Zamawiającemu;
d) aktualizację kosztorysu inwestorskiego na podstawie opracowanej dokumentacji; przed rozpoczęciem procedury przetargowej na roboty budowlane;
e) przygotowanie wyjaśnień, odpowiedzi do opracowanej dokumentacji i przekazywanie ich Zamawiającemu w wyznaczonym przez niego terminie, podczas prowadzenia postępowania na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych.
2) Pełnienie nadzoru autorskiego, w trakcie realizacji inwestycji w oparciu o przygotowaną dokumentację projektową.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja istotnych warunków zamówienia (SIWZ).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/12/2013 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
411,180.80 PLN
Konečná hodnota zakázky
484,005.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: SWECO Infraprojekt Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Mogilska 25
Obec: Kraków
PSČ: 31-542
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.