Publications Office of the EU
Švédsko-Solna: Úklid a bezpečná likvidace důvěrných dokumentů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Švédsko-Solna: Úklid a bezpečná likvidace důvěrných dokumentů

  • Zveřejněno
    17/02/2018
  • Lhůta
    06/03/2018
  • Udělení zakázky
    08/05/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Evropské středisko pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC)
Místo plnění
NUTS code: SE Sverige
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE Sverige
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90919200 Úklid kanceláří
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,750,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,750,000.00 EUR
Číslo nabídky
RP/2018/RMC/7979
Popis

ECDC hodlá zapojit kvalifikovaného a renomovaného dodavatele služeb úklidu a likvidace důvěrných dokumentů. ECDC přikládá velkou důležitost efektivním a kvalitním úklidovým operacím zaměřeným na výsledky, které odpovídají potřebám ECDC pro úklid různých prostor a ploch střediska, jako jsou zasedací místnosti, kavárna, kuchyňské kouty, kancelářské prostory, užitkové prostory atd.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Det Europæiske Center for Forebyggelse af og Kontrol med Sygdomme
Poštovní adresa: Granits väg 8
Obec: Solna
Kód NUTS: SE
PSČ: 171 65
Země: SWE
Kontaktní osoba: Procurement Back Office
Hlavní adresa: http://www.ecdc.europa.eu
Elektronicky:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=3270
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,750,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,750,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Lassila and Tikanoja Service
Poštovní adresa:
Obec: Solna
PSČ:
Země: SWE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.