Publications Office of the EU
Alfa-alglukozidáza - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Alfa-alglukozidáza

  • Zveřejněno
    02/09/2026
  • Dnes
    05/09/2026
  • Lhůta
    02/10/2026
  • Otevírání nabídek
    02/10/2026
Stav
Zveřejněno
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Detská fakultná nemocnica Košice
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SK042 Košický kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33610000 Léčivé přípravky pro zažívací trakt a metabolismus
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
551,320.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
25-VO/2026/Rdfn
Popis

Liek je potrebný na liečbu pacientov s Pompeho chorobou, ktorí majú nízke hladiny enzýmu nazývaného alfa glukozidáza, ktorý pomáha organizmu regulovať hladiny glykogénu. Glykogén dodáva organizmu energiu, avšak pri Pompeho chorobe sa úrovne glykogénu môžu zvýšiť priveľmi. Liek obsahuje syntetický enzým (účinnú látku) nazývaný alfa-alglukozidáza – dokáže nahradiť prírodný enzým, ktorého je pri Pompeho chorobe nedostatok.

Metoda podání
Elektronicky:
https://evo.isepvo.sk
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://evo.isepvo.sk
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/10/2026 09:10
Způsob zadání zakázky
NAJNIŽŠIA CENA ZA PREDMET ZÁKAZKY
Odhadovaná hodnota
551,320.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.