Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Architektonická řešení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Architektonická řešení

  • Zveřejněno
    26/08/2022
  • Lhůta
    29/09/2022
  • Otevírání nabídek
    29/09/2022
  • Udělení zakázky
    16/11/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie
Místo plnění
NUTS code: PL92 Mazowiecki regionalny
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71220000 Architektonická řešení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,104,048.30 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
720,000.00 PLN
Číslo nabídky
134/22
Popis

1 Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 727 na odcinku od km 45+217 do km 47+500 na terenie gminy Szydłowiec, powiat szydłowiecki – nr postępowania 134/22
2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia znajduje się w Specyfikacji Technicznej (Część IV SWZ).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie
Národní registrační číslo: 113-245-39-40
Poštovní adresa: ul. Mazowiecka 14
Obec: Warszawa
Kód NUTS: PL911
PSČ: 00-048
Země: POL
Kontaktní osoba: Anna Goebel
Hlavní adresa: www.mzdw.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/09/2022 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,104,048.30 PLN
Konečná hodnota zakázky
720,000.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Biuro Projektów NEOTRANS Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Wileńska nr 2
Obec: Kielce
PSČ: 25-411
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.