Publications Office of the EU
Rakousko-Graz: Výstavba klinik - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rakousko-Graz: Výstavba klinik

  • Zveřejněno
    13/03/2019
  • Lhůta
    10/04/2019
  • Otevírání nabídek
    15/04/2019
  • Udělení zakázky
    01/06/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Steiermärkische Krankenanstaltengesellschaft m.b.H.
Místo plnění
NUTS code: AT22 Steiermark
Sídlo kupujícího
NUTS code: AT Österreich
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45215130 Výstavba klinik
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,971,850.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Durchführung von Baumeisterarbeiten im LKH Hochsteiermark Standort Leoben in 4 Hauptbauphasen. Die Arbeiten beinhalten Zu- und Umbauarbeiten im Bestand.

Metoda podání
Elektronicky:
http://kages.vemap.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/04/2019 11:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
2,971,850.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Bauunternehmung Granit Gesellschaft m.b.H.
Poštovní adresa: Feldgasse 14
Obec: Graz
PSČ: 8020
Země: AUT
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.