Publications Office of the EU
Nizozemsko-Hertogenbosch: Vyrovnávání povrchu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Hertogenbosch: Vyrovnávání povrchu

  • Zveřejněno
    30/04/2013
  • Lhůta
    23/05/2013
  • Otevírání nabídek
    23/05/2013
  • Udělení zakázky
    08/07/2013
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gemeente 's-Hertogenbosch
Místo plnění
NUTS code: NL413 Noordoost-Noord-Brabant
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45236000 Vyrovnávání povrchu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,713,200.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
Besteknr. 020-2013.
Popis

Besteknr. 020-2013 Onderhoud asfalverharding Zandzuigerstraat te 's-Hertogenbosch.
Perceel 1: Vervangen asfaltverharding Zandzuigerstraat,
Perceel 2: Vervangen voegovergangen in kunstwerken Zandzuigerstraat.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Aanbesteding: zie voor het indienen van de inschrijvingen de informatie en voorwaarden beschreven in het bestek Deel 0, paragraaf 0.06 AANBESTEDING
Země: NLD
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/05/2013 12:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.