Publications Office of the EU
E-Valladolid: Dětské pleny na jedno použití - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

E-Valladolid: Dětské pleny na jedno použití

  • Zveřejněno
    01/10/2011
  • Lhůta
    26/10/2011
  • Otevírání nabídek
    07/11/2011
  • Udělení zakázky
    24/11/2011
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Místo plnění
NUTS code: ES418 Valladolid
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33751000 Dětské pleny na jedno použití
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
19,044,660.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
12,109,366.67 EUR
Číslo nabídky
174/2011
Popis

Suministro de absorbentes de incontinencia de orina a los usuarios que sean beneficiarios de la prestación farmacéutica del Sistema de la Seguridad Social en los centros residenciales de la Comunidad.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/11/2011 13:00
Místo plnění
Kód CPV
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
19,044,660.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
12,109,366.67 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Ontex ID, SAU
Poštovní adresa:
Obec:
PSČ:
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.