Publications Office of the EU
PL-Vratislav: Organizace výstav, veletrhů a kongresů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

PL-Vratislav: Organizace výstav, veletrhů a kongresů

  • Zveřejněno
    07/09/2011
  • Lhůta
    26/09/2011
  • Otevírání nabídek
    26/09/2011
  • Udělení zakázky
    19/10/2011
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79950000 Organizace výstav, veletrhů a kongresů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
108,840.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
96,780.00 PLN
Číslo nabídky
DU-Z.272.110.2011
Popis

Przedmiotem zamówienia jest usługa transportowo – hotelarsko – gastronomiczna oraz wynajęcie salipodczas wyjazdu studyjnego do Środkowej Jutlandii w Danii, dla przedstawicieli Lokalnych Grup Działania orazpartnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich - maksymalnie 30 osób, w terminie 23-29.10.2011 r. Wyjazdjest organizowany w ramach realizacji działań objętych Planem Działania Krajowej Sieci Obszarów WiejskichSekretariatu Regionalnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2010 – 2011. Opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający określił we wzorzeumowy, który stanowi załącznik nr 5 do SIWZ.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/09/2011 10:00
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
108,840.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
96,780.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Turlomza.pl Mariusz Staniurski
Poštovní adresa: ul. Sienkiewicza 10/1
Obec: Łomża
PSČ: 18-400
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.