Publications Office of the EU
Španělsko-Torrejón de Ardoz: Vojenské uniformy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Torrejón de Ardoz: Vojenské uniformy

  • Zveřejněno
    20/05/2022
  • Lhůta
    22/06/2022
  • Otevírání nabídek
    27/06/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Místo plnění
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
35811300 Vojenské uniformy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
9,124,874.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
6
Číslo nabídky
2022/EA22/00000411E
Popis

Uniformes, Pantalones, Camisas, Correaje y Guante Gris (20229016)

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Národní registrační číslo: S2822022F
Poštovní adresa: Carretera Nacional II, Km. 22,8
Obec: Torrejón de Ardoz
Kód NUTS: ES300
PSČ: 28850
Země: ESP
Kontaktní osoba: Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Hlavní adresa: http://www.contrataciondelestado.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/06/2022 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.