Publications Office of the EU
Steriliseerimise pakkematerjali ja tarvikute ostmine - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Steriliseerimise pakkematerjali ja tarvikute ostmine

  • Zveřejněno
    24/02/2025
  • Lhůta
    05/03/2025
  • Otevírání nabídek
    05/03/2025
  • Udělení zakázky
    18/04/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33198200 Papírové sterilizační váčky nebo zábaly
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
252,800.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,384,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
38
Číslo nabídky
289471
Popis

Steriliseerimise pakkematerjali ja tarvikute ostmine 24-kuu vältel vastavalt reaalsele vajadusele.

Metoda podání
Elektronicky:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/8319584/tenders
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/8319584/tenders
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/03/2025 11:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.