Publications Office of the EU
Lotyšsko-Riga: Různé zdravotnické přístroje a výrobky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lotyšsko-Riga: Různé zdravotnické přístroje a výrobky

  • Zveřejněno
    07/06/2021
  • Lhůta
    28/07/2021
  • Udělení zakázky
    19/01/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
VSIA „Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca”
Místo plnění
NUTS code: LV00 Latvija
Sídlo kupujícího
NUTS code: LV00 Latvija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
9,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
5,980,000.00 EUR
Číslo nabídky
PSKUS 2021/94
Popis

Individuālās aizsardzības līdzekļi

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca”
Národní registrační číslo: 40003457109
Poštovní adresa: Pilsoņu iela 13
Obec: Rīga
Kód NUTS: LV00
PSČ: LV-1002
Země: LVA
Kontaktní osoba: Inguna Muižniece
Hlavní adresa: https://www.stradini.lv
Elektronicky:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/58098
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
9,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
5,980,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALENDA"
Poštovní adresa: Bauskas nov., Bauska, Kļavu iela 8
Obec: Bauska, Bauskas nov.
PSČ: 3901
Země: LVA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.