Publications Office of the EU
Itálie-Lecce: Práce na údržbě silnic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Lecce: Práce na údržbě silnic

  • Zveřejněno
    15/07/2016
  • Lhůta
    03/08/2016
  • Otevírání nabídek
    06/09/2016
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Comune di Lecce
Místo plnění
NUTS code: ITF45 Lecce
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITF45 Lecce
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233141 Práce na údržbě silnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
582,080.24 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Appalto di lavori di Manutenzione strade e marciapiedi Annualità 2013.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Comune di Lecce
Poštovní adresa: Via F.sco Rubichi 16
Obec: Lecce
Kód NUTS: ITF45
PSČ: 73100
Země: ITA
Hlavní adresa: www.comune.lecce.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/09/2016 09:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
582,080.24 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.