Publications Office of the EU
Conclusion d'un partenariat entre Jazz à Vienne et un brasseur en vue d'une collaboration sur les activités bars de Jazz à Vienne - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Conclusion d'un partenariat entre Jazz à Vienne et un brasseur en vue d'une collaboration sur les activités bars de Jazz à Vienne

  • Zveřejněno
    18/12/2024
  • Lhůta
    20/01/2025
  • Udělení zakázky
    07/08/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Jazz à Vienne
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK24 Isère
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55410000 Vedení baru
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,100,000.00 EUR
Číslo nabídky
25JAV03
Popis

Jazz à Vienne souhaite conclure un partenariat avec un brasseur ou un regroupement de brasseurs pour les années 2025, 2026 et 2027. Par ce partenariat le brasseur accompagnera Jazz à Vienne dans ses activités de bars et facilitera l'offre globale de Jazz à Vienne ainsi que ses ventes. Le contenu du partenariat pourra porter sur un intéressement aux ventes, la fourniture de matériel, l'accompagnement dans des projets spéciaux ou tout autre action répondant aux objectifs mutuels des deux parties... Au vu des engagements en matière de développement durable, Jazz à Vienne sera attentif aux engagements du partenaire en la matière et à la construction d'une collaboration cohérente avec l'image souhaitée. Variante imposée : partenariat sur une durée de 5 ans (2025-2026-2027-2028-2029)

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1574887
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1574887
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Qualité technique du partenariat
Váha (procenta, přesně) : 30
Kritérium:
Typ: price
Popis: Prix
Váha (procenta, přesně) : 70
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,100,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: NINKASI FABRIQUES
Poštovní adresa:
Obec: Lyon
PSČ: 69007
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.