Publications Office of the EU
Francie-Brest: Monitorovací poplašná zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Francie-Brest: Monitorovací poplašná zařízení

  • Zveřejněno
    13/10/2023
  • Lhůta
    13/11/2023
  • Otevírání nabídek
    13/11/2023
  • Udělení zakázky
    07/06/2024
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Brest Métropole
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRH02 Finistère
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79711000 Monitorovací poplašná zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
136,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,939.50 EUR
Číslo nabídky
BM-2023-0037
Popis

Tato konzultace se týká služeb pro odstranění pochybností o poplašných zařízeních v různých budovách metropole Brest, města Brest a obecního centra města Brest. Konzultace probíhala v rámci stálého seskupení příkazů souvisejících s opakujícími se potřebami.

Metoda podání
Elektronicky:
https://marches.megalis.bretagne.bzh/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=180292&orgAcronyme=a1e
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/11/2023 14:00
Kupující
ville de Brest
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
136,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
2,939.50 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ASSIST SECURITE PRIVEE
Poštovní adresa:
Obec: Bourg-Blanc
PSČ: 29860
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.