Publications Office of the EU
Francie-Denain: Motorová vozidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Denain: Motorová vozidla

  • Zveřejněno
    27/01/2018
  • Lhůta
    08/03/2018
  • Zrušeno
    26/05/2018
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Ville de Denain
Místo plnění
NUTS code: FRE11 Nord
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRE11 Nord
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34100000 Motorová vozidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,200,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
18AC01
Popis

Fourniture de véhicules d'occasion pour les services techniques de la ville de Denain.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2018_KnthhuPU2E
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/03/2018 10:00
Místo plnění
Kód CPV

34100000 - Motorová vozidla

34144000 - Motorová vozidla pro zvláštní účely

34140000 - Motorová vozidla pro velké zatížení

34110000 - Osobní vozidla

Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.