Publications Office of the EU
Čištění služeb GL, servis MER Sofie region, Sofie region department - skupina VN Kostenets - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Čištění služeb GL, servis MER Sofie region, Sofie region department - skupina VN Kostenets

  • Zveřejněno
    03/04/2024
  • Lhůta
    13/05/2024
  • Otevírání nabídek
    15/05/2024
  • Udělení zakázky
    25/11/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - СОФИЯ ОБЛАСТ
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG412 София
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77211400 Kácení stromů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
195,000.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
362332
Popis

Tento postup se týká čištění/obnovy elektrického vedení 400 kV Musala, 220 kV Venets, 220 kV Rila 1 a 2, 220 kV Oborishte-Benkovski, 110 kV Hrebet-Muhovo, 110 kV Boyka-Muhovo, 110 kV Boyka-Muhovo, 110 kV Boyka-Mirovo, 110 kV Muhovo-Mirovo a 110 kV Yastrebets, které provozuje ESO EAD Management MER Sofia region, region Sofie – skupina VN Kostenets.

Metoda podání
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/362332
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://app.eop.bg/today/362332
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/05/2024 13:00
Kód CPV
Způsob zadání zakázky
„най-ниска цена“
Odhadovaná hodnota
195,000.00 BGN
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Алфа Пи Форест ООД
Poštovní adresa:
Obec: с. Койчовци
PSČ: 5350
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.