Publications Office of the EU
Rámcová dohoda o léčivých přípravcích a vícedávkách 2026–2029. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Rámcová dohoda o léčivých přípravcích a vícedávkách 2026–2029.

  • Zveřejněno
    20/10/2025
  • Lhůta
    20/11/2025
  • Otevírání nabídek
    20/11/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ørland kommune
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: NO060 Trøndelag/Trööndelage
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33690000 Různé léčivé přípravky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
25/4354
Popis

Obec Ørland zve uchazeče do otevřeného výběrového řízení na rámcovou dohodu o léčivých přípravcích a vícedávkách.

Metoda podání
Elektronicky:
https://permalink.mercell.com/268083693.aspx
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://permalink.mercell.com/268083693.aspx
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/11/2025 12:00
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.