Publications Office of the EU
Španělsko-Oliva: Daňové poradenství - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Oliva: Daňové poradenství

  • Zveřejněno
    23/01/2023
  • Lhůta
    16/02/2023
  • Otevírání nabídek
    07/03/2023
  • Udělení zakázky
    17/07/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Pleno del Ayuntamiento de Oliva
Místo plnění
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES523 Valencia / València
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79221000 Daňové poradenství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,435,770.85 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
5610/2022
Popis

Prestación de los servicios de asistencia y colaboración en la gestión tributaria, censal, inspectora y recaudatoria, tanto en período voluntario como ejecutivo y de los ingresos de derecho público.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Pleno del Ayuntamiento de Oliva
Národní registrační číslo: P4618300J
Poštovní adresa: Plaza del Ayuntamiento, 1 -
Obec: Oliva
Kód NUTS: ES523
PSČ: 46780
Země: ESP
Kontaktní osoba: Pleno del Ayuntamiento de Oliva
Hlavní adresa: https://contrataciondelestado.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/03/2023 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,435,770.85 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: COORDINADORA DE GESTIÓN DE INGRESOS SA
Poštovní adresa:
Obec: Alcalá de Guadaira
PSČ: 41500
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.