Publications Office of the EU
Sběr komunálního odpadu z obce Lidzbark Warmiński spolu s vybavením hnízd kontejnery a poskytováním pytlů pro specifické vlastnosti, jakož i vytvoření a provoz obcí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Sběr komunálního odpadu z obce Lidzbark Warmiński spolu s vybavením hnízd kontejnery a poskytováním pytlů pro specifické vlastnosti, jakož i vytvoření a provoz obcí

  • Udělení zakázky
    03/01/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gmina Miejska Lidzbark Warmiński
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL622 Olsztyński
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,258,942.40 PLN
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

1. Předmětem zakázky je poskytování služeb sběru komunálního odpadu od obce Lidzbark Warmiński spolu s vybavením hnízd kontejnery pro tříděný sběr komunálního odpadu a poskytování pytlů pro specifické vlastnosti a vytvoření a provoz sběrného místa komunálního selektivního komunálního odpadu (MPSZOK). Odpady shromážděné z města budou přepraveny do Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnych Sp. z o. o. se sídlem v Olsztynu přes nejbližší místní překládkovou stanici, tj. překládkovou stanici v Medíně. 2. Celý předmět zakázky byl rozdělen do těchto tří částí: 1) Část 1 - Sběr směsného a odděleně sbíraného komunálního odpadu ze všech obydlených a neobydlených nemovitostí obce Lidzbark Warmiński a přeprava výše uvedeného odpadu do překládkové stanice v Medíně, 2) Část 2 - Zřízení a provoz Městského odděleného sběrného místa komunálního odpadu (MPSZOK), 3) Část 3 - Zařízení hnízd pro tříděný sběr komunálního odpadu v kontejnerech pro tříděný sběr komunálního odpadu a zajištění vlastníků obytných nemovitostí do 4 prostor a vlastníků neobydlených nemovitostí pytli pro tříděný sběr komunálního odpadu s kapacitou.120 litrů

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Kód CPV

90500000 - Služby související s likvidací odpadů a odpady

90510000 - Odstraňování a čištění odpadu

90512000 - Odvoz odpadu

90511000 - Sběr odpadu

Způsob zadání zakázky
Liczba zbiórek odpadów wielkogabarytowych
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
4,258,942.40 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Poštovní adresa:
Obec: Lidzbark Warmiński
PSČ: 11-100
Země:
Úřední název: Remondis Warmia-Mazury Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Poštovní adresa:
Obec: Olsztyn
PSČ: 10-522
Země:
Úřední název: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Poštovní adresa:
Obec: Lidzbark Warmiński
PSČ: 11-100
Země:
Úřední název: Remondis Warmia-Mazury Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Poštovní adresa:
Obec: Olsztyn
PSČ: 10-522
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.