Publications Office of the EU
Portugalsko-Braga: Různé zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalsko-Braga: Různé zařízení

  • Zveřejněno
    28/02/2023
  • Lhůta
    10/03/2023
  • Otevírání nabídek
    13/03/2023
  • Udělení zakázky
    04/04/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Município de Braga
Místo plnění
NUTS code: PT112 Cávado
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT112 Cávado
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39300000 Různé zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,337,365.77 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
865,864.50 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
21
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Aluguer de equipamentos para diversos eventos do Município de Braga.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Município de Braga
Národní registrační číslo: 506901173
Poštovní adresa: Praça Municipal
Obec: Braga
Kód NUTS: PT112
PSČ: 4700-435
Země: PRT
Hlavní adresa: www.acingov.pt
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/03/2023 09:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.