Publications Office of the EU
Francie-Gonfreville-l'Orcher: Odborné inspekce budov - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Gonfreville-l'Orcher: Odborné inspekce budov

  • Zveřejněno
    02/03/2022
  • Lhůta
    01/04/2022
  • Otevírání nabídek
    01/04/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
ville de Gonfreville l'orcher
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71631300 Odborné inspekce budov
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
320,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2022-002
Popis

les missions de contrôle technique seront à exécuter sur l'ensemble du patrimoine bâti ou infrastructures de la ville, situés à Gonfreville l'orcher (76) ou à Magland (74), ou aux lieux des manifestations.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: ville de Gonfreville l'orcher
Poštovní adresa: place Jean Jaurès
Obec: Gonfreville L'Orcher
Kód NUTS: FRD22
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Elektronicky:
http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/04/2022 14:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
320,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.