Publications Office of the EU
Španělsko-Valencie: Opravy a údržba strojů a zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Španělsko-Valencie: Opravy a údržba strojů a zařízení

  • Zveřejněno
    08/12/2018
  • Lhůta
    03/01/2019
  • Otevírání nabídek
    11/01/2019
  • Udělení zakázky
    06/03/2019
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus, S. A. (VAERSA)
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES523 Valencia / València
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50530000 Opravy a údržba strojů a zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
464,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
230,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
5
Číslo nabídky
PAS 25/2018
Popis

Servicio de taller mecánico de apoyo para las plantas de gestión de residuos de VAERSA.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus, S. A. (Vaersa)
Národní registrační číslo: A46299988
Poštovní adresa: Avenida de las Cortes Valencianas, 20
Obec: Valencia
Kód NUTS: ES523
PSČ: 46015
Země: ESP
Kontaktní osoba: Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus, S. A. (Vaersa)
Hlavní adresa: http://www.vaersa.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/01/2019 09:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.