Publications Office of the EU
Francie-Laval: Výrobky z plastů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Laval: Výrobky z plastů

  • Zveřejněno
    14/09/2021
  • Lhůta
    13/10/2021
  • Otevírání nabídek
    13/10/2021
  • Udělení zakázky
    28/04/2022
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
departement de la mayenne
Místo plnění
NUTS code: FRG03 Mayenne
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRG03 Mayenne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
19520000 Výrobky z plastů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
505,256.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Číslo nabídky
2021f007
Popis

appel d'offres ouvert soumis aux dispositions des articles L. 2124-2, R. 2124-2 1° et R. 2161-2 à R. 2161-5 du Code de la commande publiqueaccord-cadre à bons de commande avec maximum fixé en quantité (articles L2125-1 1°, R. 2162-1 à R. 2162-6, R. 2162-13 et R. 2162-14 du Code de la commande publique), passé pour 4 ans à compter de la date de notification du contrat.A titre indicatif, la date prévisionnelle de notification est prévue première quinzaine de mars 2022.Les prestations sont réparties en 95 lots. Le numéro des lots est mentionné dans le détail quantitatif estimatif (Dqe)

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.lamayenne.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/10/2021 12:01
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
505,256.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: starlab France
Poštovní adresa: 30 Rue Jean Rostand
Obec: Orsay
PSČ: 91400
Země: FRA

Úřední název: labo Moderne
Poštovní adresa: 37 Rue Dombasle
Obec: Paris
PSČ: 75015
Země: FRA

Úřední název: labelians
Poštovní adresa: 1 Rue des palis
Obec: Nemours
PSČ: 77140
Země: FRA

Úřední název: sarstedt
Poštovní adresa: route de gray
Obec: Marnay
PSČ: 70150
Země: FRA

Úřední název: dutscher
Poštovní adresa: 2c Rue De Bruxelles
Obec: Bernolsheim
PSČ: 67170
Země: FRA

Úřední název: vwr
Poštovní adresa: 201 rue carnot
Obec: Fontenay-sous-Bois
PSČ: 94120
Země: FRA

Úřední název: odil
Poštovní adresa: 3 rue Konrad Adenauer
Obec: Sainte Savine
PSČ: 10300
Země: FRA

Úřední název: courtage Analyses Services
Poštovní adresa: 14 Rue des Mouettes
Obec: Mont-Saint-Aignan
PSČ: 76130
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.