Publications Office of the EU
Německo-Stuttgart: Ocel - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Stuttgart: Ocel

  • Zveřejněno
    06/05/2022
  • Lhůta
    24/06/2022
  • Zrušeno
    01/07/2022
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Württembergische Staatstheater Stuttgart
Místo plnění
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
14622000 Ocel
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
WST-2022-0215-0116
Popis

Rahmenvertrag über Lieferung von Stahl und Aluminium in 2 Losen

Metoda podání
Elektronicky:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYYMYYYJ
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/06/2022 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.